Zapytaj o ofertę dla Ciebie!

TWÓJ LEXUS

ELITARNY W KAŻDYM WYMIARZE

Zobacz klauzulę informacyjną


Wyrazisty design, perfekcyjnie dopracowane wnętrza, nowoczesne rozwiązania technologiczne, inteligentne i intuicyjne systemy bezpieczeństwa to cechy samochodów marki Lexus. Te auta gwarantują komfort i niezapomniane wrażenia z jazdy.

LEXUS UX 300h

JUŻ OD 930 NETTO
ZŁ/MIESIĄC W LEASINGU KINTO ONE

Zobacz więcej
Zapytaj o ofertę dla Ciebie

NOWY LEXUS LBX

Zobacz więcej
Zapytaj o ofertę dla Ciebie

LUB OD 800 NETTO

ZŁ/MIESIĄC W NAJMIE KINTO ONE

JUŻ OD 799 NETTO

ZŁ/MIESIĄC W LEASINGU KINTO ONE

SKORZYSTAJ Z JAZDY TESTOWEJ!

LUB OD 990 NETTO
ZŁ/MIESIĄC W NAJMIE KINTO ONE

Icon
SPRAWDŹ OFERTĘ
LAST MINUTE

SPRAWDŹ OFERTĘ
LAST MINUTE

Icon
Zapytaj o ofertę dla Ciebie

NOWY LEXUS RX

Zobacz więcej

LEXUS NX

JUŻ OD 228 000 ZŁ


Zobacz więcej
Zapytaj o ofertę dla Ciebie

Z KORZYŚCIĄ DO 84 400 ZŁ

LUB OD 1655 NETTO

ZŁ/MIESIĄC W LEASINGU KINTO ONE

LUB OD 1190 NETTO

ZŁ/MIESIĄC W NAJMIE KINTO ONE

LUB OD 1400 NETTO

ZŁ/MIESIĄC W LEASINGU KINTO ONE

SPRAWDŹ OFERTĘ
LAST MINUTE

Icon
SPRAWDŹ OFERTĘ
LAST MINUTE
IconIcon

SPRAWDŹ OFERTĘ
LAST MINUTE

LEXUS RX/ FINAL EDITION

JUŻ OD 1 590 ZŁ

NETTO/MIESIĄC W LEASINGU KINTO ONE

Zobacz więcej
Zapytaj o ofertę dla Ciebie

LEXUS ES

Zapytaj o ofertę dla Ciebie
Zobacz więcej

JUŻ OD 1690 NETTO

ZŁ/MIESIĄC W LEASINGU KINTO ONE

NOWY LEXUS RZ

Z KORZYŚCIĄ DO 90 100 ZŁ

JUŻ OD 2043 NETTO

ZŁ/MIESIĄC W LEASINGU KINTO ONE

Zobacz więcej
Zapytaj o ofertę dla Ciebie

JUŻ OD 1590 NETTO

ZŁ/MIESIĄC W NAJMIE KINTO ONE

Icon
SPRAWDŹ OFERTĘ
LAST MINUTE
Icon

SPRAWDŹ OFERTĘ
LAST MINUTE

Zapytaj o ten model

JUŻ OD 262 900 ZŁ

NAJNOWSZY MODEL LEXUSA

NOWY LEXUS LM

ZAPRASZAMY NA JAZDĘ TESTOWĄ

Zobacz więcej
Zapytaj o ofertę dla Ciebie

Ceny mogą zawierać upust lub wymóg zakupu akcesoriów. Podane raty i ceny nie dotyczą prezentowanych wersji wyposażenia i/lub rodzaju napędu oraz nie zawierają ceny lakieru metalizowanego.

Przykładowa rata netto w Leasingu KINTO ONE ze stałą ratą przygotowana w oparciu o następujące parametry: okres umowy 36 miesięcy, opłata wstępna 20% ceny pojazdu, limit przebiegu pojazdu do 15 000 kilometrów rocznie. Kalkulacja z dnia 15.05.2024r. Rata nie obejmuje kosztów rejestracji pojazdu. Nie dotyczy samochodów i wersji wyposażenia widocznych na zdjęciach. W związku z korzystaniem z Leasingu KINTO ONE pobierane są opłaty przewidziane w Tabeli Opłat i Prowizji Toyota Leasing. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny oraz jest przeznaczona wyłącznie dla przedsiębiorców. Finansującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie.

Prezentowana rata netto Najmu KINTO ONE została sporządzona w oparciu o aktualną cenę cennikową pojazdu i obowiązujące stopy procentowe oraz w oparciu o następujące założenia: okres umowy najmu 24 miesiące, opłata wstępna 10% lub 15% ceny, w zależności od modelu, limit przebiegu pojazdu 30 000 kilometrów. Kalkulacja z dnia 12.06.2024 r. Nie dotyczy samochodów i wersji wyposażenia widocznych na zdjęciach. W przypadku zmiany ceny pojazdu lub zmiany stóp procentowych warunki kalkulacji raty netto Najmu KINTO ONE mogą ulec zmianie. Zawarcie umowy Najmu KINTO ONE uzależnione jest od oceny zdolności finansowej potencjalnego najemcy. Przedmiotowa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu K.C. i ma charakter wyłącznie informacyjny oraz przeznaczona jest wyłącznie dla przedsiębiorców. Wynajmującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie.

SKORZYSTAJ Z ATRAKCYJNEGO FINANSOWANIA

Leasing KINTO ONE oraz Leasing Konsumencki KINTO ONE to programy finansowe dla Klientów, którzy nie chcą angażować środków własnych w zakup samochodu i cenią sobie możliwość regularnej wymiany auta na nowe. Jest to udoskonalona forma leasingu, w której nie spłaca się całej wartości samochodu, a jedynie jej część.

Wybierasz leasing niższych rat dla firm lub leasing konsumencki.

Masz komfort użytkowania auta bez konieczności jego zakupu.

Dopasowujesz warunki umowy do własnych potrzeb.

Ponosisz niskie koszty eksploatacji auta.

JAK DZIAŁA LEASING

KINTO ONE

Niska wpłata własna

Możesz przeznaczyć pozostałe środki na inne cele

Wymieniasz samochód nawet co 2 lata

Regularna wymiana auta

Nie obciążasz budżetu firmowego lub prywatnego

Samodzielnie decydujesz jak chcesz zakończyć umowę

Niska rata

Elastyczność

Chcesz wiedzieć więcej?
Zapytaj o ofertę dla Ciebie

ZOBACZ CO MÓWIĄ O NAS NASI KLIENCI

Mr.Yusuf

Tomasz

Wczoraj wraz z moim synem, który interesuje się motoryzacją i ma dużą wiedzę na ten temat odwiedziłem Państwa salon. Pan Bartosz Protasiuk poświęcił nam sporo czasu i wspaniale przedstawił nam interesujące nas modele. Jestem pod ogromnym wrażeniem jego wiedzy i przygotowania do spotkania z nami. Znam Pana Bartosza z jego poprzedniej pracy i można powiedzieć że po raz kolejny przekonał mnie do marki. Doskonale wiedział co lubię i że jakość i niezawodność są dla mnie istotne. Doskonale też zwrócił uwagę na estetykę wykonania i dobór kolorów co z kolei jest priorytetem dla mojej żony.Trzeba mieć duże doświadczenie żeby tak świetnie znać psychologię klienta.A Pan Bartosz wie jak bardzo liczę się ze zdaniem moje żony. Mój syn był również pod wrażeniem obsługi Pana Bartosza. Pointa może być tylko jedna. Zakup nowego LEXUSA 🚗🤩😁

Prestiżowy salon dla wymagających klientów. Obsługa na najwyższym poziomie w każdym dziale: serwis mechaniczny, salon sprzedaży samochodów oraz obsługa ubezpieczeń. Obsługa salonu sprzedaży niemal natychmiast przedstawiła mi oferty, które były odpowiednio dobrane do moich potrzeb, udzielała kompetentnie odpowiedzi na wszystkie zadawane pytania i szczegółowo przedstawiała każdą ofertę, która mnie zainteresowała. Dopasowaliśmy ofertę i samochód odpowiedni do moich oczekiwań. Cały proces sprzedaży przebiegł pomyślnie - dziś wyjechałem z salonu nowym Lexusem. Wszelkie formalności i cała papierologia zajęła mało czasu i za bardzo tego nie odczułem. Odbiór zamówionego samochodu to czysta przyjemność. Przy okazji sprzedałem swojego dotychczasowego Lexusa w bardzo dobrej cenie, którego 3 lata wcześniej kupiłem w innym salonie. Porównując te oba salony Lexus Puławska wypada o niebo lepiej. Polecam serdecznie, szczególnie dla wymagających klientów, którzy cenią sobie jakość i dbałość o szczegóły

Pierwszy raz wybierałem samochód nowy z salonu i od razu spotkałem się z profesjonalnym i życzliwym personelem. Dzięki Pani Milenie Krydowskiej oraz Panu Dominikowi Kurkowi udało mi się wybrać idealny samochód do moich potrzeb, a co więcej w bardzo krótkim czasie. Indywidualne podejście oraz profesjonalizm tych Państwa spowodował, że będę ich polecał każdemu przy wyborze nowego samochodu.

Kamil D.

Nie pierwszy Lexus, ale pierwszy zakup w tym salonie - i na pewno nie ostatni - przy nieocenionej pomocy, doradztwie i profesjonalizmie Pana Karola Mulawki- jesteśmy już umówieni na procedowanie zakupu kolejnego auta:) - mieliśmy w naszej motoryzacyjnej przygodzie do czynienia z wieloma salonami- Puławską szczerze polecam i serdecznie dziękuję :)

Magda K.

Bardzo dziękuję za wspaniałą obsługę i bardzo dobrą współpracę zwłaszcza Rafałowi Kutyłowskiemu. Wspaniała Marka, wspaniały Team. Tak trzymać.

Rafał A.

Chciałem pochwalić pana Rafała Kutyłowskiego za absolutnie wzorową obsługę klienta na najwyższym europejsko - japońskim poziomie. Jak dla Mnie to jest wzór do naśladowania, kultura osobista oraz fachowe doradztwo bez najmniejszych zastrzeżeń. Jakość obsługi oraz zaangażowanie - prawdziwie na godnym poziomie marki Lexus.

Paweł S.

Obsługa na najwyższym poziomie. Uprzejmie, rzeczowo, profesjonalnie. Zakup jak i serwis mojego Lexusa bezproblemowy. Korzystałem z kilku różnych salonów i jak dotąd Lexus Puławska nie do pobicia. Każda wizyta to urocza Pani witająca klienta praktycznie w drzwiach, dobrze poinformowana i spełniająca najwyższe standardy obsługi klienta biznesowego. Pozdrawiam serdecznie Pana Karola, Pana Krystiana oraz Pana Piotra, markę i wrażenia budują ludzie - jesteście w dobrym miejscu.

Zbigniew C.

Piotr K.

Potrzebowałem pewnego detalu do starego modelu - Pan Artur z działu części bez problemu dobrał interesujący mnie element, zamówienie zrealizowane bardzo szybko, cena zaskakująco korzystna. Naprawdę zasłużone 5 gwiazdek za pomoc Pana Artura !

Zamieszczone opinie pochodzą z Map Google i zostały opublikowane zgodnie z zasadami dotyczącymi treści użytkowników.

NASZ SALON I SERWIS

POZNAJ

W sercu Warszawy istnieje miejsce, gdzie żyją wyjątkowe gatunki Lexusa. Zwinne i rodzinne SUV-y, eleganckie i wygodne sedany, kochające miasto crossovery, do tego miejsca zajrzą także czasami dostarczające sportowych emocji coupé. Każdy, kto je odwiedza, ugoszczony zostanie zgodnie z japońską sztuką Omotenashi.


Istnieje w Warszawie miejsce, gdzie spełniają się motoryzacyjne marzenia.

Zapraszamy do salonu Lexus Warszawa Puławska.

Click to play video

Z dumą informujemy, że nasz salon został wyróżniony nagrodą KIWAMI AWARDS 2022! Jako jedyny salon w Polsce znaleźliśmy się w gronie 10 laureatów, spośród 340 salonów Lexusa w Europie.


Nagrodzonych zostało 10 obiektów, które nie tylko funkcjonują zgodnie z zasadami japońskiej gościnności Omotenashi, ale też legitymują się 5-gwiazdkową jakością obsługi. Kapituła konkursu doceniła zaangażowanie laureatów w nieustanne dążenie do doskonalenia obsługi Klienta.


Priorytetem dla marki Lexus jest dać Państwu wybór i zagwarantować wygodę, a jednocześnie zapewnić, by kontakt z naszym salonem był dla Państwa unikalnym doświadczeniem, zgodnie z koncepcją Lexus Experience.

NAJLEPSI W EUROPIE

KIWAMI AWARDS 2022

Z dumą informujemy, że nasz salon otrzymał 5 gwiazdek w europejskim audycie LEXUS EXPERIENCE 2021. Jest to najwyższe odznaczenie, jakie można zdobyć w zakresie obsługi klienta w salonie i serwisie, a także przygotowania obiektu według najwyższych standardów marki Lexus.


Rok 2021 był dla nas wyjątkowy również pod innym względem – przekroczyliśmy kolejny próg sprzedaży, który dał nam przepustkę do elitarnego Klubu 500.


Dziękujemy naszym Klientom za zaufanie.
SALON NA 5*

LEXUS EXPERIENCE

Jeśli chcesz skorzystać z jazdy testowej wybranym modelem lub otrzymać od nas indywidualną ofertę,

zadzwoń do nas: 22 117 66 57

lub wypełnij poniższy formularz.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!


Zobacz klauzulę informacyjną

DANE KONTAKTOWE


Lexus Warszawa Puławska

ul. Puławska 562

02-884 Warszawa


Lexus Warszawa Puławska

Sprawdź godziny otwarcia
22 117 66 57
info@lexuswarszawa-pulawska.pl

Wszelkie informacje, zawarte w niniejszej witrynie, są przeznaczone tylko dla celów informacyjnych, nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej.

Polityka prywatności

Kontakt do salonu Lexus Warszawa-Puławska:

22 117 66 58; 22 117 66 59