TWOJE MIEJSCE PRZED WSZYSTKIMI

NOWY LEXUS RX

Zapytaj o ofertę
Zapytaj o ofertę

OD 3 450 NETTO ZŁ/MC W LEASINGU KINTO ONE*

Prezentowana rata netto w Leasingu KINTO ONE dotyczy modelu RX 350h w wersji Elegance (nie dotyczy prezentowanej wersji wyposażenia i nie obejmuje lakieru metalizowanego) oraz została sporządzona przy następujących założeniach: okres umowy 36 miesięcy, opłata wstępna 10%ceny zakupu pojazdu. Łączny limit przebiegu do 30 000 kilometrów w okresie obowiązywania umowy. Kalkulacja warunków finansowych została przygotowana w oparciu o cenę pojazdu (wg aktualnego kursu EURO) i aktualnie obowiązującej stopy procentowej. W przypadku zmiany ceny pojazdu (w wyniku zmiany kursu EURO) lub zmiany stóp procentowych kalkulacja może ulec zmianie. Kalkulacja z dnia 02.11.2022 r. Przyznanie finansowania w ramach Leasingu KINTO ONE uzależnione jest od oceny zdolności kredytowej potencjalnego leasingobiorcy. Przedmiotowa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu K.c. i ma charakter wyłącznie informacyjny oraz przeznaczona jest wyłącznie dla przedsiębiorców. Finansującym jest Toyota Leasing Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie

Nowy Lexus RX 500h F Sport
w naszym salonie!
TYLKO
w dniach:
8.10 (10.00-15.00)
i 10.10 (9.00-18.00).
Zapraszamy na ul. Puławską 562!

W dniach 7 i 8 grudnia zapraszamy do naszego salonu na ostatni pokaz przedpremierowy nowego

Lexusa RX 450h+ Omotenashi!

Lexus prezentuje zupełnie nową, 5. generację modelu RX, która otwiera nowy rozdział w rozwoju tego kultowego SUVa.

  • Dynamiczna i elegancka stylistyka, charakterystyczne dla designu Lexusa kształty nadwozia
  • Trzy zelektryfikowane napędy: mocna hybryda RX 500h, hybryda typu plug-in RX 450h+
    oraz ekonomiczna hybryda RX 350h
  • Nowa platforma oraz układ jezdny zapewniają prowadzenie zgodne z założeniami Lexus Driving Signature
  • Ergonomiczny kokpit kierowcy stworzony w oparciu o koncepcję Tazuna
  • Nowa generacja systemów multimedialnych z 14-calowym ekranem dotykowym

Ekonomiczność napędu hybrydowego czwartej generacji została poprawiona w nowym RX-ie 350h. Układ z 2,5-litrowym silnikiem benzynowym wytwarza 245 KM, dlatego RX 350h będzie doskonałą alternatywą dla modeli konkurencji z silnikami Diesla o niewielkich pojemnościach. To idealne auto dla klientów, którzy cenią sobie komfort i wydajność.

Dostępne wersje silnikowe

Nowego Lexusa RX

NOWY RX

350h

Zapytaj o ofertę dla Ciebie

NOWY RX

450h+

Czterocylindrowy silnik 2.5 połączony jest z wydajną baterią o pojemności 18,1 kWh. Dodatkowy silnik elektryczny przy osi tylnej zapewnia napęd na cztery koła. Łączna moc układu wynosi 306 KM. Ten wariant ma niemal taką samą moc jak aktualny RX 450h, ale wyższy moment obrotowy i lepsze przyspieszenie. Mocniejszy silnik elektryczny sprawia, że auto jest jeszcze bardziej zrywne.

NOWY RX

500h

Nowy RX 500h to pierwsza w historii Lexusa hybryda z turbodoładowaniem, która została stworzona z myślą o klientach pragnących mocnego auta z zelektryfikowanym napędem. Zupełnie nowy układ napędowy, na który składają się silnik 2.4 turbo i 6-biegowa skrzynia automatyczna, generuje 371 KM mocy, a właściwości jezdne wzmacnia zastosowanie napędu DIRECT4.

MOCNA HYBRYDA Z DIRECT4

PIERWSZY RX Z HYBRYDĄ TYPU PLUG-IN

OSZCZĘDNA SAMOŁADUJĄCA HYBRYDA

Pobierz cennik nowego Lexusa RX

ULTRANOWOCZESNY SUV PEŁEN ZDUMIEWAJĄCYCH TECHNOLOGII

NOWA ODSŁONA LEXUS DRIVING SIGNATURE

By osiągnąć właściwości jezdne zgodne z koncepcją Lexus Driving Signature, podczas prac nad nową generacją RX-a zoptymalizowano położenie środka ciężkości, moment bezwładności, zmniejszono masę auta, a także zwiększono sztywność nadwozia i zmodyfikowano napędy. Wysoka jakość prowadzenia i zwinność to zasługa zmodyfikowanej platformy GA-K, która zapewnia doskonałą sztywność nadwozia oraz nisko położony środek ciężkości.

01

NOWY ROZDZIAŁ W DESIGNIE LEXUSA

Piąta generacja flagowego SUV-a Lexusa to kolejny krok w kierunku elektryfikacji. Wyrazem tego jest wpisanie charakterystycznego trapezoidalnego kształtu w projekt przodu auta, by w ten sposób nawiązać do elektrycznego modelu RZ, a także podkreślić nisko położony środek ciężkości. Reflektory mają bardziej kompaktowe rozmiary, a wloty powietrza i szerszy o 15 mm rozstaw przednich kół podkreślają stabilną sylwetkę auta.


Styliści Lexusa zdecydowali się na wydłużenie maski, powiększenie o 60 mm rozstawu osi, a także obniżenie linii dachu o 10 mm. Dzięki temu sylwetka auta jeszcze bardziej przypomina nadwozie typu coupe. Dynamiki dodają przetłoczenia boczne oraz duże, 21-calowe felgi.


Potrójne reflektory LED są smuklejsze, mają bardziej wyraziste kształty. Światła do jazdy dziennej mają charakterystyczny kształt litery L. Z tyłu zastosowano imponujący pas świetlny przez całą szerokość auta. Wraz z powiększonym aż o 50 mm rozstawem kół tylnych podkreśla on mocną sylwetkę samochodu.

05

EMANACJA LUKSUSU

Lexus rozwija koncepcję kabiny Tazuna, by wnętrze auta było intuicyjne i komfortowe. Rozwiązania, które wprowadzono wcześniej w modelach NX i RZ, zaimplementowano także nowej generacji RX-a. Wszystkie najważniejsze źródła informacji jak ekran multimediów, wyświetlacz przed kierowcą czy wyświetlacz HUD zostały tak rozmieszczone, by do ich odczytania wystarczył tylko rzut oka lub minimalny ruch głową.

STWORZONY Z MYŚLĄ O POTRZEBACH KIEROWCY

We wnętrzu stworzono ergonomiczny kokpit, by obsługa auta była intuicyjna, bezpośrednia i bezpieczna, zgodnie z zasadą „ręce trzymają kierownicę, a oczy patrzą na drogę”. Wrażenia są lepsze także dzięki czytelnemu rozmieszczeniu elementów i ich intuicyjnej obsłudze za sprawą m.in. 14-calowego ekranu dotykowego.

09

INNOWACYJNE MULTIMEDIA I SYSTEMY ŁĄCZNOŚCI

Lexus RX piątej generacji wyposażony jest w najnowszy system multimediów. Działa on szybciej i bardziej stabilnie, oferuje usługi Lexus Connected oraz umożliwia aktualizacje online.


Standardem w RX-ie jest 14-calowy ekran dotykowy, jeden z największych w segmencie. Wyświetlacz ma antyrefleksyjną powłokę oraz dodatkowe przyciski ułatwiające intuicyjne korzystanie z najważniejszych funkcji auta. Ekran jest w jakości HD, by zapewnić czytelny obraz w każdych warunkach oświetleniowych, a moc obliczeniowa nowego systemu jest aż o 3,6 raza szybsza od dotychczas stosowanych multimediów.

02

F SPORT

Sportowy charakter najpełniej oddaje wersja F SPORT, która będzie oferowana wyłącznie z mocną hybrydą. RX 500h F SPORT otrzyma przeprojektowany przedni grill, specjalne nakładki boczne, a także przednie i tylne zderzaki o aerodynamicznych kształtach.

POZNAJ BLIŻEJ NOWEGO LEXUSA RX

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nowym Lexusie RX lub otrzymać od nas indywidualną ofertę,

zadzwoń do nas: 22 117 66 57

lub wypełnij poniższy formularz.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Zobacz klauzulę informacyjną

NASZ SALON I SERWIS

POZNAJ

W sercu Warszawy istnieje miejsce, gdzie żyją wyjątkowe gatunki Lexusa. Zwinne i rodzinne SUV-y, eleganckie i wygodne sedany, kochające miasto crossovery, do tego miejsca zajrzą także czasami dostarczające sportowych emocji coupé. Każdy, kto je odwiedza, ugoszczony zostanie zgodnie z japońską sztuką Omotenashi.


Istnieje w Warszawie miejsce, gdzie spełniają się motoryzacyjne marzenia.

Zapraszamy do salonu Lexus Warszawa Puławska.

DANE KONTAKTOWE


Lexus Warszawa Puławska

ul. Puławska 562

02-884 Warszawa


Lexus Warszawa Puławska

Sprawdź godziny otwarcia

Polityka prywatności